facet nie wiem jak od dawna jesteś ale np na takim Merkatorze w 2020 roku dyskusja szła pełną parą , było omawiane to ze MRC to jedna z wazniejszych spółek robiaca rekawiczki i to nie tylko na Polski rynek itp itd.
te dyskusje toczyły sioe przy cenie akcji 10-20 PLN i co ?? poszło w szczycie na 700.
to jest bzdura że pieniadze lubia cisze.
Z podobnego załozenia wyszedł taki bardziej znany Utuber ktory buduje swoje portfele na life. Zauwazył SCW przy 80 PLN przeanalizował go całkiem nieźle ( to jeden z tych ktorzy potrafią całkiem spoko i długo omówic dana spółke ) na końcu jednak stwierdził ze RYNEK JUZ "ZAUWAZYŁ " SCW i dlatego nie spodziewa sie dalszych wzrostów bo juz wzrósl o 100% . I co teraz stuka SCW w 190 PLN , a przy kapitalziacji 300 M PLN nadal jest Tania w long term , bo po prostu jest bardzo perspektywiczna , działa w bardzo ciekawej branzy gdzie kapucha napływa , a oni chca byc w swojej dziedzinie w Pierwszej lidze europejskiej / swiatowej pod wgledem KNOW HOW .
wiec takie zaklecia sa dobre dla tych CO JE ŁYKAJA .
Kolejny przyklad CDR po debiucie W3 --latał po 2x PLN ---ile to było rozpisywania ze to ubiranie ze tu juz wiecej nie bedzie, ze wszystko jest w cenie , ze już nigdy nie bedzie wzrostów Bo 5 lat wczesniej byl po 1 PLN . Fakt 1.5 roku było w konsolidacji , ale jak ruszyli to z 2x PLN zrobili 450 PLN pzred debiutem CP2077.
jedna z wazniejszych zasad rynku jest taka o której mówił BUFFETT : Cena ( spólki ) to jest to co płacisz , Wartość to jest to co kupujesz.
pytanie czy tu juz wsztstko jest w cenie i czy obecnie mzoesz kupic tanio , spółke ktora byc moze za jakiś czas wypalci dywidendy duzo wiecej niz obecna cena rynkowa akcji. kazdy sam musi o tym zdecydowac.