wc****
Bo wczoraj nie kupiłem HEMP * , (do)kupiłem dziś po 34 gr i zaraz wywaliłem po 38 gr jakieś 'tylko' 11 % , a tu dalsze wzrosty już +22,77 % i 39,9 gr
---------------------------------------------------
( * ) liczyłem , że przy piątku jeszcze się posypie jak ma snw dziś , a tu + 22,77 %