Dnia 2026-06-25 o godz. 19:29 ~Pan napisał(a):
> Jak wczoraj wracałem z pracy to na ulicy leżał martwy czarny pies.
> > Możliwe, że dopadł go właśnie ten wirus.
Ja wieczoerm też wracałem i dojrzałem zdechłego CZARNERGO kota , a to podobno dobry znak ,...
i dziś na HEMP + 18 % , ....
HAHHHAhhhahaaaa