Dnia 2026-06-26 o godz. 09:15 ~J-23 napisał(a):
> Dnia 2026-06-25 o godz. 19:29 ~Pan napisał(a):
> > Jak wczoraj wracałem z pracy to na ulicy leżał martwy czarny pies.
> > > Możliwe, że dopadł go właśnie ten wirus.
>
> Ja wieczoerm też wracałem i dojrzałem zdechłego CZARNERGO kota , a to podobno dobry znak ,...
> i dziś na HEMP + 18 % , ....
>
> HAHHHAhhhahaaaa
Też się śmieję z twoich wpisów x-D. Jakoś wczoraj nie napisałeś, że kupiłeś HEMPa. Także rozbawiłeś mnie :-).
A zdechłych, to będziesz widział, ale szczepanów na ulicach ;-).