No ciekawa spoleczka chociaz widze ,niektorym dala sie we znaki .ale to na kazdej tak jest jak sie traci kase kto kupowal na szczytach nich ma do siebie pretencje kto nie kupi w dolku tez bedzie mial ze nie zarobil. A gdzie szczyt notowan ano po 62 zl bylo najwiecej a dolek ano teraz 2.50 -czy to takie trudne tylko troche cierpliwosci i juz kasiorka bedzie to nie kasyno tu trzeba czasu.Moze odbic juz dzis moze dopiero za miesiac ale odbicie bedzie i to mocne .