Wzrost zyskow bedzie bardzo duzy a ile ?moze 500% moze 1500 ciezko powiedziec trwaja szacunki i niedlugo podadza prognoze , a wy mozecie wiezyc nie musicie powiem ze nie po to kupuja w pakietach tyle akcji zeby na nich tracic , a Calatrawa bedzie miec wiekszosc w akcjonariacie a ona lubi miec duze zyski . Nie rosnie tylko dlatego ze przez 4 lata skutecznie obrzydzili spolke, i nikt jej nie tyka, po co? ano po to zeby sobie teraz przydzielic tanio, juz wszystko zalatwione wiec teraz nie ma przeszkod do wzrostow Ps to jest moje zdanie i moja opinia prosze sie nioe sugerowac nia przy podejmowaniu decyzji pozdr.