Jak dobrze, że udzielasz się na forum - rycerzu na białym koniu. Twoje wątki są bardzo merytoryczne i poparte faktami. Szkoda tylko, że twoje słownictwo jest na tyle ubogie, że nie da się tego czytać - „leszczu, naganiaczu i buhaha”. Każdy rozsądny inwestor osobiście weryfikuje spółkę i w nią zainwestuje, albo nie - proste. Najgorsze jest to, że taki TROL jak ty zaśmieca forum i kompletnie nic tutaj nie wnosi. Kiedyś był tutaj TYFUS - lamentował w podobny sposób jak ty... kurs urusł do 0,45 i tyfus na jakiś czas zniknął . Przypadek? Nie sądzę.