Do końca IIQ 2019r. okaże się z czym mamy doczynienia. Od początku roku zauważyłem duże pobudzenie w Spółce - oby za tym poszły premiery gier i kurs pójdzie znacznie w górę. Jeśli będą przesuwać premiery w nieskończoność - FDG zdechnie. Na ten moment jestem optymistą i nie zamierzam wychodzić z akcji do końca półrocza. Abhorsen - życzę Ci odrobienia straty i być może powrotu do naszego szczeniaczka, który kiedyś stanie się Grubym Psem