Ja tu nie widzę nachapania bo to chapanie się akcjami LPP to może ludzi doprowadzić do niejednej tragedii... Po pierwsze może nawet już doprowadziło bo spadek był dramatyczny a nie wszyscy operują swoimi pieniędzmi... Często są to pożyczone z banku lub ze swojej firmy przed wypłatą dla pracowników.... Jeżeli teraz ktoś inwestuje posiadając pełną wiedzę na temat spółki to jakby igrał z ogniem... Albo bawił się zapałkami.... Ale to indywidualne podejście...