Ja osobiście nie mam akcji ale zamierzam kupić. Wolę nie kupić niż kupić zbyt wysoko, a teraz patrząc na spółkę to jest tanio, jednak patrząc na samą atmosferę i kontekst pazerności giełdy to jest trochę za drogo z 1500 na krótki okres więc nie wiadomo, które spojrzenie wygra bo mamy też napaleńców na wzrosty liczących na miliardy już teraz oraz utopionych marzących także o wzrostach. Z drugiej strony jednak są tak samo pazerne shorty i fundusze. Bardzo ciekawe ale jeżeli KNF nie zareaguje, to Polska jako ekonomia została upokorzona