w sumie to też dziwi mnie to, że IDM będzie chciał opchnąć Kolę pod koniec roku - przynajmniej tak twierdzili... nie wiem co o tym myśleć, bo gdyby Kola była taką super inwestycją to nie chcieliby się jej pozbywać, a twierdzą, że chcą firmę wyprowadzić na prostą i pchnąć komuś z kilkudziesięcioprocentową premią..po co jak mogliby mieć długofalowo więcej?? jak macie jakieś mądre przemyślenia to napiszcie...ja tak się nad tym zastanawiam... czy po prostu chcą się pozbyć jakiegoś balastu nie rokującego dobrze na przyszłość, albo z bardzo niepewną przyszłością... i chcą wykorzystać teraz moment dobrych wyników, może jeszcze kurs podejdzie po sprzedaniu nieruchomości i wyjdą po jakiejś plotce o inwestorze, która kurs porwie wyżej?? hmmmmm.... jak to sobie ułożyć???
dzięki za jakieś słowo w tym temacie;)