nudno, marazm, nie bedzie wzrostow, ludzie, po co tak jeczycie, sprzedajcie i nie meczcie sie, z checia jeszcze dokupie :)
pomyslcie, wzrostow na 100% nie bedzie, firma lezy i nic nie robi, niedlugo zloza wniosek o likwidacje, wiec uciekajcie!!!!!
inwestor? kto ten badziew chciałby kupic... toz to bankrut, leci na 0,01gr