A niech będzie miliard tej nic nie wartej kryptowaluty
Haribo udajesz czy serio masz problem z myśleniem? Przecież to takie zamówienie będzie bez sensu. Prezio mógł zrobić ten deal z gnv ale ta spółka już spalona więc założył nowa pod tym samym adresem a ty piszesz jakby to był jakiś realny kontrahent.
Ale jeśli serio coś zamówią to powstanie pytanie kto to kupi od tej nowopowstałej firmy i dlaczego nie bezpośrednio od termo skoro na logikę byłoby taniej. Serio nie widzisz tych absurdów?
Albo jesteś naiwny i strugasz tu zafascynowanego inwestora albo jesteś człowiekiem Prezesa. Innego wyjścia nie ma