A ja w tym infie widze kolejny wałek bruwera. Weźmie od termo urzadzenia płacąc w zamian nic nie wartym coinem który sobie wymyślił. I już sie nawet zabezpieczył uprzedzając że jeśli nie zapłaci w terminie to w zamian termo dostanie 2.5 nic niewarteg xcoina za każde 1 zł. Tu nie pozostaje nic innego tylko zawiadomic prokuraturę jeśli dojdzie to takich transakcji.