Skoro tak się boisz o pieniądze to sprzedaj i zapomnij. Przecież są dużo spokojniejsze, perspektywiczne spółki :)
Pamiętajcie, pieniądze to nie wszystko. Dajecie sobie psuć krew za kilka stówek, a zdrowia Wam nikt nie odda. Szczególnie w Polsce jest bardzo wysoka śmiertelność z powodu chorób sercowo-naczyniowych. Stres to jeden z głównych czynników.
Pamiętajcie aby nie pić alkoholu za dużo, nie palić, nie spożywać zbyt wielu nasyconych kwasów tłuszczowych, a także umieścić w swojej diecie kilka porcji świeżych warzyw i owoców.
Miłego dnia Wam życzę :)