Dnia 2020-06-28 o godz. 20:38 ~wers napisał(a):
> Weż przestań naganiać na spadki, spadochroniarzu. Nikt tu o Tobie nigdy na tym forum nie słyszał i komunikatów spółki też nie musisz interpretować. Każdy wie co ma myśleć. Dla jednych January to bóg, a dla drugich Rosiński to bankrut. Jutro ci giełda twoje straszenie wyceni. :). ja popatrzę przy
Pojezdzij leszczu na skuterku do biedry po żubra a nie w inwestowanie sie bawisz. Jestes tu od lat posmiewiskiem. Umoczonym po szyje.