Weż przestań naganiać na spadki, spadochroniarzu. Nikt tu o Tobie nigdy na tym forum nie słyszał i komunikatów spółki też nie musisz interpretować. Każdy wie co ma myśleć. Dla jednych January to bóg, a dla drugich Rosiński to bankrut. Jutro ci giełda twoje straszenie wyceni. :). ja popatrzę przy popcornie.