Stary, ty serio myślisz, że modląc się tutaj w panice jakikolwiek developer weźmie się za robotę? Masz 10 lat.
Wypuścili kał, bo w tyłku mają, albo tylko na tyle ich stać i stańmy w prawdzie. Ty byś chciał już o tym zapomnieć i byle do przodu, panicznie prosisz by nikt o tym nie wspominał.
A to właśnie musi przejść pełen cykl żałoby, wypuścili syf, nazwijmy to syfem, zjedźmy do 120, bo ewidentnie tego im trzeba i można wtedy powoli zacząć myśleć o odbijaniu