Mam nadzieję że zostawimy w końcu tego nieudanego fp2 za sobą i kolejnego już dowiozą tak jak tego by sobie życzyli gracze.
mimo wszystkich tych ostatnio średnich sukcesów moim zdaniem spółka nie zasługuje na wycenę jak z 2016 roku.
liczę na podbicie przynajmniej do tych rekomendowanych 167 złotych.
a jeśli czyta to jakiś dev przypadkiem to weźcie się w końcu na poważnie do roboty i posłuchajcie opinii graczy. zróbcie im tego kolejnego fp tak jak chcą bo skończy wam się kasa na realizowani wizji artystycznych po kolejnej wtopie.
dajcie trochę pozytywnych newsów dla inwestorów.
też macie te akcje w portfelach więc może czas zadbać o zyski