imho tutaj hamulec ręczny jest na Bowim póki co, wydaje mi się ze to trochę ze względu na niepewność na chińskim rynku deweloperskim jak się cala sytuacja rozwinie, jakieś spektakularne bankructwo tam wpłynie na cenę stali a dodatkowo ulica chyba obawia się ze to będzie tak jak MRC - w mojej opinie nie będzie, no bo to zupełnie inna spółka, warunki, branża, wszystko. Jednak no kurs jest mocno sterowany przez kogoś z kasą, chyba taka gra na wymęczenie drobnych trochę. Ogolnie tutaj by było mocne ssanie gdyby ten kurs jeszcze spadł niżej, wiec nie spadnie. No a jak nie będzie spadać to będzie rosnąć, wiec mam pozycje i zakładam zysk :)