Dnia 2016-10-08 o godz. 21:36 ~Greg napisał(a):
> W poniedzialek gora
Góra...boooo ??? A niby z jakiego powodu ?
Po co w ogóle pisać coś takiego: "jutro góra, jutro dół, jutro lecimy na 2 zł." ...i tak dalej . Po co ? ..... nie podając nawet namiastki jakiejś przesłanki.