Nawet na tak merytoryczny wątek zwalają się naganiacze na spadki. Dzisija ma dyżur jedna osoba, reszta pewnie pije z frustracji, że ich haniebna akcja się nie powiodła. Indata rośnie w siłę i co za tym idzie , jej kurs również.
Także darujcie sobie swoje nowe (stare) kłamstwa i spróbujcie być ludźmi przyzwoitymi.