Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: -36,09%

Re: IMO... na temat podniecenia...

Zgłoś do moderatora
...w pewnym sensie masz racje, napisalem to tylko raz aby skopiowac link i wyslac komus z rodziny aby... tu nie wracal i nie zalowal tego co tu sie bedzie dzialo... Zawsze moge sie mylic ale nie bardzo moge milczec, dlatego jest to moja opinia..tzw IMO i... nic wiecej.
Kazdy glosuje wlasnymi nogami, czyli pieniedzmi, gdzie chce byc wspolwlascicielem (wadmuszka czy perelka)
30 lat doswiadczenia jako inwestor, makler i analityk, 16 lat pracy w instytucie czystej energi jako rozwojowy, przy produkcji i badaniu modulow PV, w Polsce nie ma nikogo kto by mial w rekach moduly 20 letnie, mogac je ocenic , I,V kurve zmierzyc i elektroluminescencyjnie sfotografowac.
Tyle w temacie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGFGROUP -0,71% 0,56 2025-10-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.