Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: IMMOEAST

Zgłoś do moderatora
Witam, nie odpowiem Ci na 100% gdyż nie kojażę tak na pewno. Miałem wszak jakiś przelew na rachunek, którego nie byłem w stanie przypisać do innych papierów, ale czy to z IIA czy za IMMO to nie odpowiem. Jest niewielka szansa, że to było właśnie to.
  • IMMOEAST Autor: ceje
  • Re: IMMOEAST Autor: ~jarecky
  • Re: IMMOEAST Autor: ~noname
  • IMMOEAST Autor: ceje
  • Re: IMMOEAST Autor: ~noname

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IIAAV 0,21% 95,75 2021-09-17 10:15:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.