Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: IMMOEAST

Zgłoś do moderatora
O czy bredzsz człowieku, jakie dymanie???
Na giełdzie są zawdze dwie strony S i L ;)
Ja kupowałem IMMO za prawie 2 zł i sprzedałem za ok 13 - tu zrobiłem dużą kasę.
Potem kupiłem za ponad 13 zł i wtedy wycofali z GPW, najpierw myślałem że straciłem ale zrobili konwersję na IMMOFINANZ. Zamiast 2820 szt IMMO mam 4230 IMMOFINANZ - finalnie juz na debiucie wyszło mi na plus po zamianie i juz po lilku dniach jestem kilka procent do przodu. tak więc nie mów, że w jakimkolwiek momencie ktos kogoś wydymał.
  • IMMOEAST Autor: ceje
  • Re: IMMOEAST Autor: ~jarecky
  • Re: IMMOEAST Autor: ~noname
  • IMMOEAST Autor: ceje
  • Re: IMMOEAST Autor: ~noname

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IIAAV 0,16% 96,05 2021-09-23 14:18:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.