takie pisanie bzdur to dziecinada po co Byłoby Midven taka zabawa, a nie bawiłyby się bez nich. Midven musi mieć zatwierdzony wniosek o przejście z NC na GPW przez kogo...a no właśnie przez KNF teraz jaki byłby sens mieszania akcjami po co żeby wepchnąć kilka milionów akcji biednej ulicy...ulica jest za biedna żeby łykać obroty jakie były od 1-2 do 3 zł jakieś drobne wzięła, sprzedała ale przeciętny leszcz nie kupił wówczas nawet kilkudziesięciu tysięcy akcji po kilka złotych a tym bardziej 100 czy 200 tysięcy to sobie sami odpowiedzcie na pytanie po co ta zabawa.