@symbian
USA IRan prowadzą rozmwoy i oficjalnie przynajmniej stwierdzają, że idzie w dobrym kierunku.
ESPI żadnego nie ma .
Zatem pisanie o luce .... to nadzwyczaj śmiała teza.. A czy plus czy minus to zależy czy przeważą obawy o przesunięcie czasu czy nadzieje na porozumienie USA Iran.
Jasne, będą tacy, którzy powiedzą " A co ma USA do ICE?". Cóż, USA /Iran ma wpływ na ogólne nastawienie inwestorów. Jeśli dziś będize zielono to i ICE pozbywać się będą znacznie spokojniej a inni zobaczą, że był ostry spadek i może zaczną kupować.
Zatem luka dziś niesamowicie by mnie dziś zaskoczyła