tak jak chlopaki pisza:
jak siedzisz tutaj od 230 PLN - no to faktycznie, w te kilka dni nie pyklo
ale: jak siedzisz od 23 PLN (a sa tu tacy) to pyklo wrecz znakomicie, i to wcale nie jest koniec drogi
Masz ochote slizgac sie na krotkich falach, to licz sie z turbulencjami