Jeżeli bierze Pan pod uwagę tylko suche liczby, to 1 mld jest szaleństwem, ale jeżeli weźmie Pan pod uwagę prospekt emisyjny i to jak świetnie, skrupulatnie i z nadwyżką jest realizowany, to 1 mld jest niedorzecznością. Giełda wycenie przyszłość, czy jak to mówią..., a ta jest dla DW świetlana. Skalowanie dzieje się na naszych oczach. Tutaj trzeba być jeszcze co najmniej 1-2 lata, poniżej 4 cyfr nie oddam.