A ja grałem na PS3, ale no jakoś do konsoli nie potrafię się przyzwyczaić, więc zostałem przy PC. W Wieśka 4 chętnie bym popykał, ale musiałbym już sprzęt wymienić, bo Kingdom Come Deliverance 2 już nie pójdzie, Cyberpunk itp. Może jeszcze Mount and Blade II by dało radę. ;)