Dzięki cdr nauczyłem się grać na ps4 obecnie czekam na gta 6 i pozniej ofc W4 lubie otwarte światy gdzie mogę robić co chce i kiedy chce, rocznik 91 teraz mam możliwość wspierania jako akcjonariusz i klient fajnie jakby dali W4 pod koniec roku 2027 korzystając hype z gta rok czasu byłby akurat