Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: -75,62%

Re: Idąc śladem dr_wezola

Zgłoś do moderatora
a tu wcześniejszy komunikat z maja
3 maja 2016 r
Highway Capital ogłasza, że ​​otrzymała łączne pożyczki w wysokości 102 000 funtów, w tym 14 000 funtów od dyrektorów firmy.Z inwestora instytucjonalnego otrzymano 88 000 funtów w formie dwuletniego kredytu o wartości 5% rocznie. Ponadto od każdego z Macieja Szytko i Dariusza Zycha, dyrektorów spółki, otrzymali 7 000 funtów w formie obligacji zamiennych, które stanowią 5% odsetek w skali roku i są zamienne na nowe akcje zwykłe w spółce po cenie 10 pensów za akcję.
Z inwestora instytucjonalnego otrzymano 88 000 funtów w formie dwuletniego kredytu o wartości 5% rocznie. 
Spółka zainwestowała 89 000 funtów (500 000 złotych) w dwuletnią pożyczkę, uzyskując 8% odsetek od Mylux, cypryjskiej spółki celowej, która nabywa 48% udziałów w spółce Multipay. Multipay to nowo powstała firma, która chce oferować kompleksowe usługi płatnicze w Polsce, w tym urządzenia POS. Pomimo zaawansowanej gospodarki, infrastruktura płatnicza w Polsce znacznie ustępuje pozostałym członkom UE, a założyciele Multipay, którzy mają rozległe doświadczenie w branży, uważają, że w wyniku tego powstaje znacząca szansa
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.