Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: -75,62%

Re: Idąc śladem dr_wezola

Zgłoś do moderatora
Michał Kwiatkowski Od początku 2016 roku zajmuje stanowisko Dyrektora Inwestycyjnego w Highway Capital PLC
a Highway Capital PLC w 2016 roku ...... może to stary artykuł ale pożyczyło kasę na nowy biznes
Highway Capital plc
("Highway" or the "Company")
Loan to Company and investment
27 June 2016
 
Highway Capital plc announces that it has received a loan of £162,000 from Widman Asset Management SA.
The loan has a two year term and attracts 5% interest per annum.  
The Company will utilise the loan in part to make a further investment in Mylux, a Cypriot SPV to whom Highway advanced a loan of £89,000 on 3 May 2016.  The new loan to Mylux of £120,000, which will be used to make a minority investment in a medical technology company, will attract interest at a rate of 8 per cent. per annum and be repayable in 3 months.  The balance of the loan funds received from Widman Asset Management SA will be used by the Company for general working capital purposes.
Po tłumaczeniu
Highway Capital plc
("Autostrada" lub "Firma")
Pożyczka dla firmy i inwestycje
27 czerwca 2016 r
 
Highway Capital plc informuje, że otrzymała pożyczkę w wysokości 162 000 GBP od Widman Asset Management SA.
Pożyczka ma dwuletni okres i przyciąga 5% odsetek rocznie.  
Spółka częściowo wykorzysta kredyt na dalszą inwestycję w Mylux, cypryjską spółkę celową, której autostrada udzieliła pożyczki w wysokości 89 000 GBP w dniu 3 maja 2016 r. Nowa pożyczka dla Mylux w wysokości 120 000 GBP, która zostanie wykorzystana na mniejszość. inwestycja w firmę z branży technologii medycznych, przyciągnie zainteresowanie w tempie 8 procent. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.