Żebyś nie odczytał moich słów jako naganianie, bo jest mi bardzo daleko od namawiania kogokolwiek do zakupu lub sprzedania. Natomiast przejrzyj sobie ile subs mają podobne studia typu atomic jelly, duality, pyramid który ma occupy mars na 70 wl... wg mnie spolce brakuje komunikacji na każdym poziomie. Brakuje przez to popularnosci a to wplywa na to co Ty mówisz czyli na 'odpalenie'. Ja patrze na discord i mi się zgadza. Na popularność poczekam cierpliwie. Jasne, zawsze są ryzyka po drodze, konflikt byłego prezesa z plw, może coś jeszcze, wiemy tyle ile widac po statystykach i w raporcie.