Ilość akcji się zgadza tylko wartość portfela rozczarowuje. Zastanawiam się skąd taki przyrost na steamie a np. taki kanał na youtubie polyslash obserwuje ledeie lekko ponad 300 osób. Kurs niby wzrósł ale na niskim wolumenie, premiera dema niedlugo a jakoś to słabo wygląda. Do tego były prezio w akcjonariacie z 400tys akcji. Zaczekam do tego dema ale zaczynam wierzyć że ta spółka nie odpali tak jak bysmy sobie tego zyczyli