Dnia 2017-02-01 o godz. 10:09 ~redonleszczu napisał(a):
> Dnia 2017-02-01 o godz. 09:25 ~don napisał(a):
> > bo on tylko tak potrafi przez naganianie i moczenie innych ludzi byle on zarabiał!!! co cały leonia. Mgames zleci na 80 gr zobaczymy kto miał racje
>
> a dlaczego już nie do 0.10gr? :)))))))))))))))
> rację ma ten kto teraz ma akcje w ręku ...........
ten co ma akcje w reku siedzi obesrany i nie a kasy
zaciska zwieracze i modli sie zeby nie było dolnych wideł bo zarobek pójdzie sie wa..ić