Dnia 2017-02-01 o godz. 09:14 ~Killertrolli napisał(a):
> Dnia 2017-02-01 o godz. 08:36 ~leo1975 napisał(a):
> > oj bedzie ceikawa sesja
>
> tyle wątków pozakładałeś,że nie wiadomo gdzie cię szukać no ale jesteś to wiesz,....
> znasz już to? czy nie ;))
> https://www.youtube.com/watch?v=vO7g53DaoAk
>
> a jeszcze raz byś dobrze siebie zrozumiał
>
> https://www.youtube.com/watch?v=vO7g53DaoAk
>
no cóz ... skoro tak uwazasz