Dnia 2017-02-01 o godz. 08:36 ~leo1975 napisał(a):
> oj bedzie ceikawa sesja
tyle wątków pozakładałeś,że nie wiadomo gdzie cię szukać no ale jesteś to wiesz,....
znasz już to? czy nie ;))
https://www.youtube.com/watch?v=vO7g53DaoAk
a jeszcze raz byś dobrze siebie zrozumiał
https://www.youtube.com/watch?v=vO7g53DaoAk