Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: -83,67%

Re: I od rana to samo, rzucenie na lewo i dokładanie na s, żeneda

Zgłoś do moderatora
Spokojnie, to całkiem normalna sytuacja - nie pierwszy raz coś takiego tu obserwujemy. W sumie nigdy nie spoglądałem jakoś mocno w cały arkusz przy tej ich zabawie, ale być może algorytm dopasowuje się do zleceń "z zewnątrz" i działa wtedy, kiedy są dla niego odpowiednie warunki, np. uwala w momencie, gdy ewentualna strata spowodowana taką operacją nie będzie dotkliwa.

Kiedyś sam zaobserwowałem, jak po dodaniu mojego zlecenia natychmiast pojawiało się inne zlecenie takie, aby moje nie było realizowane wcześniej. Odpowiednio korygowałem moje, np. o 0,001 zł i znowu momentalnie pojawiało się "lepsze" zlecenie. Żaden człowiek nie jest tak szybki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -3,03% 0,13 2023-09-25 10:55:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.