Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: -83,22%

Re: I od rana to samo, rzucenie na lewo i dokładanie na s, żeneda

Zgłoś do moderatora
BAH to od jakiegoś czasu (2lata?) tego typu spółka na której nic nie wiadomo. Innymi słowy inwestycja wysokiego ryzyka. o nieznanym okresie rozstrzygnięć. Owszem, mogą być tu spore zwroty z zainwestowanego kapitału, ale może być wtopa, lub wieloletnia kiszonka. Kto wie co siedzi w głowie głównego akcjonariusza? Natomiast to, że wielu tu piszących jest dobrej myśli to bardzo naturalne. Posiadają przecież akcje co determinuje ich przewidywanie przyszłości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,75% 0,13 2023-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.