Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,75 zł , zmiana od tamtej pory: -46,71%

Re: I had a dream...

Zgłoś do moderatora
Bat mann = mam bat czyli BACIK... WIEKSZISCIOWI akcjonariusze proszę nie sprzedawać akcji tak 4FUN przez najbliższe 3lata NIEWAZNE JAKA CENA... to co podałem to można realizować...PETARDA A ktoś w końcu mnie wypuści z BOXu bo kupite spółkę... JA napiszę na forum jak ... Kolega nie będzie miał żadnej akcji spółki - żadnej... Akcje ma kolega... A ja mu ufam...UFAM..tylko ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 5,65% 7,86 2021-12-06 14:51:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.