Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,20 zł , zmiana od tamtej pory: -48,87%

Re: I had a dream...

Zgłoś do moderatora
a tak przy okazji, za każdym razem rozbawia mnie zachowanie kupujących/sprzedających,
mimo, że wydaje im się, że działają racjonalnie, jest inaczej, dosłownie praktycznie zawsze jak jest cisza na pokładzie to nic się nie dzieje, ale wystarczy JEDEN który się wysunie i sprzeda bądź kupi, od razu zaczyna się "lawina" dzisiaj dokładnie to samo widać, jeden sprzedał już się kolejka na sprzedazy ustawia, a jak tydzień nic się nie działo to siedzieli... tyle lat na giełdzie i nic się nie zmienia ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 1,40% 7,26 2021-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.