Hehe to się nazywa kółko wyparcia rzeczywistości. Wszyscy zarabiają na giełdzie od 4 lat tylko wy coraz niżej. Gaming jest już od dawna niemodny ale wy na pewno zarobicie na emeryturę na tym zatęłchłym kotlecie. Gruby spekulant siedzi na tym nie nieruchu i zaniża po 20 sztuk przed odpałem hłehłehłe