jakiego zbierania - w arkuszu zlecen do dna same paczki pod 20-30 papiera a to co widac jako ruchy to spekulant przerzuca papier coraz nizej aby sklonic panikarzy (sa tu tacy??? - wątpię) do zbycia... Czasem animator podrzuci kilka akcyjek i tyle...
Wszystko co jest do kupienia to juz poustawiane powyżej 10 zeta ;)