Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: i co teraz BEZ OBAJTKA???

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-10-23 o godz. 22:46 ~Johnny napisał(a):
> Dobrze napisałeś o sobie.

Nie od dziś zastanawiam się czy Johnny to żywy człowiek, czy wynajęty przez kogoś bot/robot pozbawiony inteligencji, która przecież wymaga jakiejś pracy w celu uruchomienia neuronów. Ciągle odpowiada tak samo: coś o pijakach pod żabką, "dobrze napisałeś o sobie" itp.
Panie Małecki, ja naprawdę nie wiem jak Pan kieruje spółką. Fakt że łatwo jest TAK kierować czymś, co nie wymaga kierowania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.