o jakim czasie mówicie ?
przecież to czysta paranoja, wiadomo jakie wyniki były za 2008 rok. zatem komu zwieracze mają puszczać ? Zastanówcie, się kto koszyki podstawiał będzie.
Teraz te akcję trzyma się pod skup, bo za 1 rok Hutmen już nie wystąpi na GPW. Romek sprzeda wszystko a od was ściągnie taniuchno akcję, Dla mnie odpowiedź jest prosta 600 000 akcji w skupie początkowym ( być może w najbliższych 2 tygodniach ) później po przekroczeniu odpowiedniej ilości % wezwanie oddadzą słabi a następnie kolejne i już większość cena zadowoli, w panice ze strony Romka 3 wezwanie i my tam oddajemy po minimum 10 zł.