i jeszcze...
czy W naprawdę nie widzicie, że "ktoś" przelewa miliony akcji z "kasy do kasy" na poziomie około 1.7...???
zgadnijcie dlaczego...
a może jesteście tak naiwni, że to Wy wygenerowaliście to obroty na około 10 % wszystkich "papierów" jakie są na stanie spółki...???
wrrr...!!!