jestem akcjonariuszem ale w dzisiejszy odpal nie wierze bo
sa za male obroty(wyglada to na korekte)
knf dziala na szkode spolki bo daje im kare za niepowiadomienie o otwarciu kontarktow natomiast innym firmom ktore nabyly opcje i niepowiadomily tych kar nie wymierza
uwazam ze knf jest bardzo stronnicze