to mi przypomina hosse jak wszyscy krzyczeli ze ropa bedzie po 250 czy nawet byl jeden taki co krzyczal ze 400$ za barylke
tak najlepiej kupic za c/wk=0.01 ale nie wiadomo czy do tulu spadnie
za 2 lata ludzie sie beda pukac po glowie dlaczego nie kupowali spolek przy takich wycenach no ale coz ktos na pewno kupi bardzo tanio a czy spadnie jeszcze 10 czy 20% nie ma znaczenia jezeli papier kupi i na rok albo 2 zapomni pozdrawiam wszystkich akcjonariusza hutmena po za oczywiscie 1 nieudacznikeim(ktory zamiast firme rozwinac to ja zwija) wiadomo o kim mowa