autor wydaje mi się ze trochę zle wyliczyłeś jezeli jest 25,5 mln a impex ma 16,1 mln . to to na rynku jest 9,4 mln i hutmen musi kupic 6,85 mnl by było 90 % ato jest prawie 3/ 4 akcji z giełdy raczej przynajmiej połowa tych akcji jest w rękach zdrowo myślacych , którzy będa czekać do końca skupu a wtedy bedzie cena bliska wartości księgowej czyli 10 zł . jeśli nawet wyprzedadza się po 5-6 zł to itak srednia 6 miesieczna będzie 4 -5 zł . Sprzedarz akcji w cenie 2,6-3,5 zł nie ma logiki